Регистрация

Олег Калінін взяв участь в обласних святкових заходах з нагоди Дня рятівника

Олег Калінін взяв участь в обласних святкових заходах з нагоди Дня рятівника

Це свято об`єднало людей мужніх професій – у святковій залі зібралися пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб.

 

Від імені Лисичанської міської ВЦА, її керівника Олександра Заїки та від себе особисто Олег Калінін привітав рятівників з професійним святом та подякував за бездоганну службу, особисту мужність та відвагу, проявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

«Ваша вірність обов’язку, постійна готовність до боротьби з незваним лихом, значний внесок у справу захисту життя і здоров'я громадян – є вірним підтвердженням вашої любові і відданості рідній землі, обраній справі», - підсумував Олег Вікторович та побажав життєвої енергії, незборимої волі, стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу України.

 

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, бездоганне служіння громаді та з нагоди Дня рятівника Олег Калінін висловив Подяку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації:

- прапорщику служби цивільного захисту Роману Кальницькому, командиру відділення 64-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області;

- майору служби цивільного захисту Артему Мартинюку, начальнику 64-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області;

- молодшому сержанту служби цивільного захисту Богдану Скальському, рятувальнику 44-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Луганській області.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики