Регистрация

Пілотний проєкт з надання грантів в розмірі 3000 євро

Пілотний проєкт з надання грантів в розмірі 3000 євро

#depzz #нашаробота

23.09.2021 року відбулася зустріч представників Департаменту Юлії Головінової та Євгенія Целіщева з представниками німецької організації «Help-Hilfe zur Selbsthilfe» (Help) Машей Бубань та Войканом Міловановичем. На Луганщині Help відкриває свій офіс, головний офіс розташований у м. Бонн, Німеччина. Діяльність Help спрямована на розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення України, а саме на екстрену допомогу ВПО та іншим вразливим соціальним категоріям. В рамках грантової програми запланована підтримка нових та діючих мікропідприємств, з наданням грантів на закупівлю обладнання середньою вартістю 3000 євро. Також, в результаті відбору учасники зможуть взяти участь в бізнес-тренінгах, курсах з підвищення кваліфікації.

Підчас зустрічі обговорили питання реєстрації проєкту МТД, координації з іншими партнерами та пріоритетних для надання допомоги сфер та громад області. Цей проєкт частина планів Help щодо підтримки області. Далі буде!

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики