Припиніть знищувати людей, які працюють для України! – Юлія Тимошенко стала на захист ФОПів

Якби не Тимошенко, влада навіть не згадала б про субсидії для людей, – експертка

«Батьківщина» вимагає якнайшвидше прийняти представників ФОПів у Верховній Раді, вислухати їхні пропозиції та ухвалили законопроєкт 5866-1, покликаний захистити людей, які працюють для України.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни парламенту.

Вона нагадала, що з 1 січня набувають чинності ухвалені владою рішення, які завдають нищівний удар по малому бізнесу. А представники різних видів ФОПів уже довгий час стоять під стінами Верховної Ради і просять не знищувати їх, не заганяти в тінь і не позбавляти мінімального заробітку.

«Показово, що ці малі підприємці голосували за партію влади, тому що в програмі партії були записані гарантії не змінювати систему й умови оподаткування для малих підприємців. Але тільки «слуги народу» зайшли до парламенту, перше, що вони зробили як влада – позбавили ФОПів тих мінімальних систем підтримки держави, які були сформовані роками», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» закликала монобільшість і керівництво парламенту  організувати зустріч із ФОПами та врахувати їхні вимоги під час ухвалення рішень.

«Я думаю, вони вже зробили висновки про чинну владу. «Батьківщина» вимагає негайно прийняти представників малого бізнесу у Верховній Раді,  вислухати їхні пропозиції та ухвалити законопроєкт 5866-1, покликаний захистити людей, які працюють для України», – закликала Юлія Тимошенко.

 

https://ba.org.ua/pripinit-znishhuvati-lyudej-yaki-pracyuyut-dlya-ukra%d1%97ni-yuliya-timoshenko-stala-na-zaxist-fopiv/

 

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики