Зниження податків — це єдине, що зупинить зростання цін

Зниження податків — це єдине, що зупинить зростання цін

Уже влітку українська продукція може коштувати значно дорожче, ніж європейська. Бо вся Європа знижує податки, щоб підтримати бізнес і громадян, а в Україні тільки «закручують гайки».

Із 1 липня Європейський Союз запроваджує нульову ставку податку на додану вартість (ПДВ) на м’ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти, зернові, борошно, хліб, олію та ін. Українські виробники просто не витримають конкуренції та будуть вимушені закритися або піти «в тінь».

Депутатська група «Партія «За майбутнє» неодноразово наголошувала на необхідності перегляду податкової реформи та зменшення фіскального навантаження на бізнес. Ми переконані, що в умовах рекордних цін на продукти та енергоносії держава повинна комплексно підтримувати бізнес і громадян.

На найближчій сесії ми представимо на розгляд Верховної Ради законопроєкт про запровадження в Україні на півроку нульової ставки ПДВ на основні продукти харчування, а також соціально значущі товари та послуги.

Зниження податків — це єдине, що зупинить зростання цін і врятує українських виробників.

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики