ВЛАДА ВЖЕ СЬОГОДНІ ПОВИННА ДУМАТИ, ЯК ЗУПИНИТИ ЗРОСТАННЯ ЦІН

ВЛАДА ВЖЕ СЬОГОДНІ ПОВИННА ДУМАТИ, ЯК ЗУПИНИТИ ЗРОСТАННЯ ЦІН

По всьому світу через рекордні тарифи на газ стрімко дорожчають продукти, бо виробники вимушені закладати в ціну вартість енергоносіїв. Щоб урятувати своїх громадян і підтримати вітчизняних виробників, держави Європейського Союзу домовилися про зниження до 0% податку на додану вартість на м’ясо, рибу, молоко, овочі, фрукти, хліб, олію та інші основні продукти харчування з 1 липня цього року.

 

Якщо в Україні діятиме нинішня ставка ПДВ на рівні 20%, то вже влітку українська продукція коштуватиме значно дорожче, ніж європейська. Наші виробники просто не витримають конкуренції, більшість збанкрутує, багато людей залишаться без роботи. Українська влада вже сьогодні повинна думати, як зупинити зростання цін і підтримати наших виробників.

 

Разом із колегами з депутатської групи «Партія «За майбутнє» ми зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт № 7023, який передбачає запровадження до 1 січня 2023 року знижених ставок податку на додану вартість:

 

0% ПДВ на продукти харчування, вироблені в Україні;

 

7% ПДВ на комунальні послуги (постачання та розподіл природного газу, електроенергії, тепла, гарячої води, а також централізоване водопостачання та водовідведення).

 

Ми вимагаємо винесення цього законопроєкту на розгляд Верховної Ради на наступному пленарному тижні, який розпочнеться 15 лютого. Закликаємо всі фракції парламенту підтримати нашу ініціативу. Україна повинна терміново запровадити знижені ставки ПДВ! Бо потім жодні акції «Купуй українське» не допоможуть, якщо наші продукти будуть удвічі дорожчі, ніж європейські.

 

Джерело: Фейсбук-сторінка Ігоря Палиці

 

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики