Лише сильна економіка втримає молодь в Україні

Лише сильна економіка втримає молодь в Україні

Щоб студенти залишалися в Україні, потрібно, аби хтось у державі захотів усе ж таки піти назустріч українцям. Повинні створюватися робочі місця з гідною оплатою праці. А для цього має бути стабільність, сприятлива внутрішня економічна ситуація, зростання ВВП, вигідне конкурентне становище українських продуктів на вітчизняному та зовнішньому ринках.

 

Усе це можливо за однієї простої умови: знижені податки, адекватні ринковим цінам енергоносії, відсутність корупції, тиску на підприємців, можливість розвитку, пріоритет своєму — українському.

 

Тоді зростатиме попит, ВВП, буде збільшуватися кількість підприємств, а відповідно — зростатиме й попит на молодих фахівців. І вони не поїдуть за кордон, а працюватимуть на сильну економіку нашої держави!

Фейсбук-сторінка Ігоря Палиці

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики