На Луганщині проходить конкурс перекладу

На Луганщині проходить конкурс перекладу

За підтримки Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин  Луганської  обласної державної адміністрації, Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс Дніпро), Goethe-Institut в Україні та Французького інституту в Україні на кафедрі германо-романської філології та перекладу факультету міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом лютого – квітня проходить XVI Всеукраїнський студентський конкурс перекладу “Художнє слово в світовій культурі”.

Конкурс проводиться на найкращий переклад поетичного твору з англійської, німецької, французької на українську мову, а також навпаки -  з української мови на англійську, німецьку, французьку мови

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти. Кожен може спробувати свої сили в одній або декількох з 9 номінації.

Роботи приймаються до 30 квітня 2022 року.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться в червні.

Докладніша інформація за посиланням: https://cutt.ly/UPcP9Ya 

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики