Регистрация

На Луганщині проходить конкурс перекладу

На Луганщині проходить конкурс перекладу

За підтримки Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин  Луганської  обласної державної адміністрації, Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс Дніпро), Goethe-Institut в Україні та Французького інституту в Україні на кафедрі германо-романської філології та перекладу факультету міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом лютого – квітня проходить XVI Всеукраїнський студентський конкурс перекладу “Художнє слово в світовій культурі”.

Конкурс проводиться на найкращий переклад поетичного твору з англійської, німецької, французької на українську мову, а також навпаки -  з української мови на англійську, німецьку, французьку мови

До участі запрошуються здобувачі вищої освіти. Кожен може спробувати свої сили в одній або декількох з 9 номінації.

Роботи приймаються до 30 квітня 2022 року.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться в червні.

Докладніша інформація за посиланням: https://cutt.ly/UPcP9Ya 

Даний розділ новин є майданчиком для вільної журналістики. Матеріали користувачі завантажують самостійно. Адміністрація lysychansk.com може не розділяти позицію блогерів і не відповідає за достовірність викладених ними фактів.

Шановні користувачі, просимо вас шановливо ставитися до співрозмовників в коментарях, навіть якщо ви не згодні з їх думкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Другие статьи рубрики